Офіс Харківської області у Вашингтоні отримав гуманітарну допомогу з американських фондів
У вересні 2014 року Михайло з позивним «Ангел» пішов добровольцем до зони АТО. Пройшов Піски, Верхньоторецьке, Тоне, Водне, Донецький аеропорт, шахта Бутовка. Минулого року він отримав травму шийного відділу хребта, зараз на цьому місці лежать титанові пластини. Після реабілітації повернувся в зону АТО вже як контрактник 54-ї бригади. Стоячи в обороні на Світлодарській дузі. З […]